Керівництво викрило велику корупційну схему в прикарпатській Укртрансбезпеці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Єгор Прокопчук звільнив декількох співробітників Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області.

  Кришування перегрузів – табу: на Прикарпатті зі скандалом звільнили працівників Укртрансбезпеки

  Про це Голова Державної Служби України з безпеки на транспорті повідомив на своїй сторінці у Facebook у вівторок, 13 квітня.

  «Неодноразово говорив, що кришування перегрузів – табу. Торгівля дозволами – табу. Це має залишитись в минулому. Але зрозуміли це не всі, або ж не сприйняли серйозно», – написав Єгор Прокопчук.

  Він також зазначив, що Управлінням внутрішньої безпеки ДСБТ постійно здійснюється комунікація із учасниками ринку для виявлення корупційних проявів у роботі інспекторів на місцях.

  «Звертаюся до всіх наших інспекторів на місцях: навіть не думайте, що можете закрутити якусь схему тишком-нишком. Вся інформація рано чи пізно піднімається знизу від перевізників. Комусь нехай це не подобається. Я сюди не на потоки сідати прийшов, і вам робити це, прикриваючись моїм ім’ям, не дозволю», – наголосив Голова Укртрансбезпеки.

  Скільки саме людей звільнили чиновник не уточнив.

  У свій час Укртрансбезпеку очолював прикарпатець Михайло Ноняк, якого теж звільнили через підозру у корупції. Згодом він провалився на виборах до парламенту на своєму рідному окрузі №87 у надвірній. Вибори відбулися 28 березня 2021 року.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150