Спійманого на хабарі любителя квадроциклів із басейнового управління відсторонили від посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчий суддя Галицького районного суду обрав запобіжний захід і відсторонив від посади Віктора Матвіюка — начальнику одного із структурних підрозділів Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (БУВР), якого підозрюють в отриманні хабаря.

  Продам срочно BRP 1000 - 3500 $, купить на IZI (5159496)

  Джерело: ухвали суду, оприлюднені 5 та 7 квітня.

  Віктор Матвіюк є начальником Дублянської експлуатаційної дільниці. За весірєю слідства, він отримав 73 тис. грн хабаря. Суд призначив йому домашній арешт на 2 місяці (до 2 червня 2021 року) та усунув від посади на такий же термін.

  Кошти Матвіюк нібито отримав за сприяння у наданні в оренду спецтехніки басейнового управління для проведення будівельних робіт. Слідчі встановили, що хабар він отримав 1 квітня разом із коштами за оплату послуг екскаватора. Разом із тим слідчі не називають особу, яка передала Матвіюку кошти, а також зазначають, що хабар він отримав «за попередньою змовою із невстановленою досудовим розслідуванням особою».

  Володимир Матвіюк — вже другий службовець Басейнового управління, якого затримали на хабарі впродовж цього року. Раніше «Наші гроші. Львів» розповідали, що 4 січня правоохоронці затримали Романа Новачка — заступника басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну за вимагання 20 тис. грн «відкату» у фірми після її перемоги на тендері.  Згідно з ухвалою суду, ще у жовтні минулого року Новачок зустрівся із заступником директора ТОВ «Науково-виробничий центр «Інженерна екологія» і запропонував взяти участь в закупівлях Басейнового управління та повідомив, що посприяє в укладенні угод. Новачку призначили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб з можливістю внесення застави.

  Натомість Володимиру Матвіюку призначили домашній арешт, який передбачає заборону виходити з дому. Ще підозрюваний здав свій закордонний паспорт, має приходити до прокурора, слідчого та суду на першу вимогу та уникати спілкування з свідками — працівниками Дублянської експлуатаційної дільниці БУВР.

  Про підозрюваного

  Згідно з декларацією за 2020 рік, минулоріч Віктор Матвіюк отримав 145 тис. грн зарплати та 86 тис. грн доходу від надання майна в оренду. Ще 31 тис. грн заробила його дружина Галина Матвіюк.

  Водночас подружжю Матвіюків належить велика кількість рухомого та нерухомого майна. Наприклад, три квартири та нежитлове приміщення у Львові, дачні будинки у Солонці та Східниці, три земельні ділянки у Солонці та Давидові.

  Серед майна також гаражі загальною площею близько 375 м, 4 вантажних автомобілі та 2 легкових: Ford Edge 2017 року та Honda CRV 2018 року. Хонду за даними декларації, Галина Матвіюк придбала за 787 тис. грн, а вартість Ford Edge не вказана. Зараз на ринку такий різні комплектації Ford Edge продають орієнтовно по $20-25 тис.

  Ще у Віктора Матвіюка є квадроцикл CFMoto CForce 625, який коштує 255 тис. грн та мотоцикл Kawasaki EX650 2019 року випуску.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150