Справа “Укравтодору”: НАБУ оголосила підозру ще одному фігуранту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро 13 квітня повідомили про підозру бенефіціару групи компаній в наданні хабаря колишньому в.о. голови “Укравтодору” Славоміру Новаку.

  Справа "Укравтодору": НАБУ оголосила підозру ще одному фігуранту

  Як повідомили в НАБУ, йдеться про 575 тис. доларів та 70 тис. євро упродовж 2017-2019 рр. За версією слідства, підозрюваний особисто та через підконтрольних йому осіб, систематично надавав неправомірну вигоду як “абонентську плату” керівництву “Укравтодору” в обмін на проявлення “лояльності” до його компаній.

  “Зі свого боку колишній очільник “Укравтодору” сприяв компаніям підозрюваного в продовженні строку дії контракту з виконання робіт на окремих ділянках дороги М-05 Київ – Одеса, фінансування якої здійснювалося коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках проєкту “Панʼєвропейські коридори”, – йдеться у повідомленні.

  Крім того, у НАБУ вважають, що тодішній керівник “Укравтодору” через це не помічав порушення графіку виконання робіт компанією підозрюваного, що дозволило уникнути сплати понад 9 млн євро штрафу.

  Якщо вину чоловіка доведуть, йому загрожуватиме позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150