Компанія-субпідрядник дорожних змовників ремонтуватиме дороги Львівщини за 170 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації підписав договір із ТОВ «Шляховик-Т» на послуги з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення поблизу Бродів та Радехова за 171,3 млн грн.

  Послуги | sbm-kp

  Загальна протяжність доріг, які ремонтуватиме підприємство 626,6 км. Контракт укладено до кінця 2022 року. Очікувана вартість закупівлі становила 246 млн грн, отож, економія на тендері становить 31,5%, інформує СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Участь у торгах планували взяти ще дві компанії: ПП «Рома» і ТОВ «БК Віаком». Останню компанію не допустили до аукціону оскільки вона не усунула невідповідності у тендерній документації.

  ПП «Рома» торгувалось з ТОВ «Шляховик-Т», однак пропозиція переможця була на 731 тис. грн дешевшою.

  Про співпрацю з тендерними змовниками

  «Шляховик-Т» активно співпрацює з двома компаніями, які відзначались фіктивною конкуренцією на торгах: ТДВ «ШРБУ №88» та МПП «Нара». У обох компаній «Шляховик-Т» орендує техніку, а також отримує субпідряди від МПП «Нара».

  У червні 2020 року Львівське відділення АМКУ оштрафувало МПП «Нара» і ТДВ «ШРБУ №88» за антиконкурентні дії на чотирьох торгах з ремонту доріг у Львівській області. На підприємства наклали штраф у 544 тис. грн. В той час засновниками цих фірм було подружжя Руберт Грігорян (МПП «Нара») та Нара Аветісян («ШРБУ-88»).

  Як писали «Наші гроші. Львів», у січні 2021 року МПП «Нара» оскаржило це рішення через суд і домоглось скасування рішення АМКУ. Попри численні факти, на переконання суду, висновки комітету мають переважно ймовірнісний характер.

  «Усі наведені аргументи стосуються потенційної можливості вчинення таких дій вказаними суб`єктами господарювання, що не може слугувати підставою для притягнення їх до відповідальності», — було зазначено у рішенні суду.

  Про підрядника

  ТОВ «Шляховик-Т» зареєстровано у місті Теребовля, Тернопільської області. Компанію зареєстрували у лютому 2019 року. Спершу її власником був Мнацаканян Сірак, однак рівно рік тому вона перейшла у власність Олегу Вітковському і Миколі Карпцю.

  За даними YouControl, з початку 2020 року компанія отримала держзамовлень на 1,62 млрд грн.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150