Учасник тендеру, не відаючи, допоміг розіграти торги на 635 тисяч гривень на Закарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відділ освіти Великобичківської селищної ради, що на Зкарпатті, підписав договір із приватним підприємцем Юрієм Проданом на постачання м’яса вартістю 635 тис. грн.

  Один из беларуских банков объявил циничный тендер на рекламные услуги. Ассоциация рекламных организаций: Сколько можно!

  Згідно з контрактом, замовили 3,5 тонни курячих тушок по 60 грн/кг та майже 3 тонни яловичини по 144 грн/кг. М’ясо постачатимуть у 13 дитячих садків селища та прилеглих сіл. Переможець тендеру виконуватиме постачання до кінця 2021 року, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Імітація конкуренції

  Окрім Юрія Продана участь у торгах взяв лише один приватний підприємець Михайло Мацола. В обох учасників в тендерній документації наявні однакові дефекти друку чи сканування, що свідчить про використання спільної техніки. Також у метаданих документів зазначені однакові назва, опис та автор файлів.

  У телефонному коментарі Юрій Продан заявив, що не знайомий з Михайлом Мацолою, а також, що не готує документи самостійно. Відтак, не знає про що йдеться. Юрій Продан відмовився назвати особу чи дати контакти помічника, але пообіцяв зробити це після його дозволу.

  Пропозиція Михайла Мацоли на торгах була на 95 тис. грн дешевшою. Учасника відхилили, оскільки він не надав усіх необхідних документів. Такої «помилки» Мацола припускається регулярно і не може перемогти в жодному з 17 тендерів у яких брав участь. А Юрій Продан його найчастіший конкурент. Всього підприємці перетинались на аукціонах 13 разів. Але для Михайла Мацоли це, здається, виявилось несподіванкою. Ми звернулись до підприємця за коментарем щодо подібності дефектів на документах. Далі пряма мова:

  • Я хотів уточнити у вас деякі аспекти по закупівлі, у якій ви брали участь.
  • Яку закупівлю я брав?
  • Стосовно публічної закупівлі на Prozorro, у якій ви брали участь.
  • Я щось не памятаю, щоб в мене таке було. Де? На Prozorro? То, може, я не в курсі… А що куплялося?
  • Тоді почнемо спочатку. Ви як приватний підприємець берете участь в публічних закупівлях на Prozorro?
  • На Prozorro? А Prozorro це…? Чекайте, бо я… Я щось не поняв. Я зараз передзвоню.

  Після цього Михайло Мацола не перетелефонував та ігнорував наступні дзвінки.

  Про постачальника

  Приватний підприємець Юрій Продан зареєстрований у с. Грушово Закарпатської області. З початку 2020 року він отримав 185 держзамовлень на 6 млн грн, серед них 7 контрактів на 1,4 млн грн від відділу освіти Великобичківської селищної ради.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150