Озеленення центру Львова коштуватиме понад 7 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Районні адміністрації Львова продовжують укладати угоди на озеленення території міста. Станом на початок квітня на ці послуги розділили більше 20 млн грн.

  Озеленення центру Львова коштуватиме понад 7 млн грн – Нафтовик Борислава

  Залізничний, Шевченківський, Франківський та Сихівський обрали підрядників ще на початку березня. Галицька районна адміністрація підписала угоди вартістю понад 7 млн грн за 7-ма лотами на початку квітня. Крім того, сьогодні відбудеться аукціон на закупівлю саджанців, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Дерева та газони

  Переможцем у двох лотах став колишній працівник ЛКП «Зелений Львів» підприємець Володимир Чишинський. За 1,9 млн грн він обрізатиме, поливатиме й підживлюватиме добривами дерева у центрі Львова, в тому числі корчуватиме пеньки. А за 290 тис. грн – засіватиме газони Галицького району.

  Володимир Чишинський працював головним інженером ЛКП «Зелений Львів» до 2020 року. Після звільнення з ЛКП «Зелений Львів» він заснував ТОВ «Грін Львів», яке спеціалізується на ландшафтних послугах. А як підприємець Чишинський зареєстрований 2015 року. Протягом останніх двох років він отримав замовлень на 8,2 млн грн, враховуючи поточну угоду, а також цьогорічний договір на озеленення з адміністрацією Залізничного району на 1,4 млн грн.

  А от коситиме газони в середмісті маріупольський підприємець Сурен Оганджанян. Угоду на 818 тис. грн з ним підписали 7 квітня. Це перше замовлення, яке підприємець отримав у Львові. Всі інші договори підписував в Донецькій області, переважно – в Маріуполі, дві угоди в Києві, ще одну – в Дніпрі.

  Як підприємець він зареєстрований з травня 2009 року. З даними проєкту Clarity, держзамовлення Сурен Оганджанян почав отримувати тільки в 2019 році. За цей час з ним підписали 39 договорів на 4,32 млн грн. Найбільші замовлення підприємець отримав від Головного управління поліції в Донецькій області.

  Доглядатиме за деревами у важкодоступних місцях центру підприємець Роман Булка. Ціна послуг – 755 тис. грн. За даними проєкту Clarity, з 2016 року він отримав 90 держзамовлень на суму 8,51 млн грн. Найбільше угод підрядник підписав саме з Галицькою районною адміністрацією. Йому спрямували майже 2 млн грн на озеленення та прибирання льоду.

  Квітники

  Ще у двох лотах перемогу отримала компанія «Плантпол-Україна». За 2 млн грн вона висаджуватиме та доглядатиме за рослинами у центрі Львова. Йдеться про підвісні квітники, композиції та рослини у вазах.

  Окремим лотом у цього ж підрядника замовили послуги з наповнення та утримання клумби поблизу статуї Матері Божої на проспекті Свободи. Цьогоріч роботи там коштуватимуть 192 тис. грн.

  З Галицькою районною адміністрацією Планпол-Україна також співпрацює не вперше. З 2017 року вони уклали 8 угод на 7,8 млн грн, враховуючи поточне замовлення.

  Компанія зареєстрована в листопаді 2003 року. З 2016 року Планпол-Україна отримали 209 договорів на суму 45,03 млн грн. Найбільше угод уклали з Сихівською районною адміністрацією.

  У лоті на декоративне оздоблення газонів перемогла компанія «Гарденія ЛВ». З нею адміністрація підписала договір на 1,2 млн грн. Так найдорожче місту обійдеться газон на центральній алеї проспекту Свободи (від оперного театру до пам’ятника Шевченку) – 620 тис. грн; клумба на острівцях між оперним театром та театром Заньковецької – 142 тис. грн, окремо на схил біля театру Заньковецької витратять ще 101 тис. грн.

  З Галицькою районною адміністрацією «Гарденія ЛВ» співпрацює з 2018 року. За цей період вони уклали 6 угод на 2,5 млн грн.

  Цього року «Гарденія ЛВ» отримала ще одне замовлення на озеленення від Шевченківської адміністрації на 1,2 млн грн. Згідно з угодою, компанія облаштує 42 сотки квітників, 17 соток газону, висадить 350 дерев. Від цього замовника підприємство отримало найбільше підрядів. Це 5,1 млн грн разом з поточною угодою.

  207 нових дерев для центру

  2 квітня Галицька районна адміністрація оголосила відкриті торги на закупівлю саджанців дерев та кущів. Аукціон за чим тендером відбудеться сьогодні, 20 квітня.  Замовник планує придбати 207 дерев, найбільше – кленів, дубів та акацій, 75 кущів пухироплідника, жасмину та барбарису. Очікувана вартість закупівлі – 1,4 млн грн.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150