Фірма скандального екснардепа Шевченка отримає майже 200 мільйонів за ремонт восьми кілометрів біля Калуша

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області віддасть 194 млн грн ТОВ «ПБС» за поточний середній ремонт двох ділянок на дорозі державного значення Миколаїв-Жидачів-Калуш.

  Скандальна буковельська “ПБС” освоїть майже третину коштів на ремонти доріг за «ковідні» гроші - СТИК

  Йдеться про ремонт двох відрізків протяжністю 3,8 км та 4,3 км від села Копанки до міста Калуш в Івано-Франківській області. Середня вартість одного кілометра коштуватиме 24 млн грн. Компанія дає 10-ти річну гарантію на виконані роботи, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Автомобільний шлях Миколаїв-Жидачів-Калуш проходить через міста Миколаїв, Розділ, Жидачів та смт Журавно на Львівщині та місто Калуш в Івано-Франківській області.

  Компанія «ПБС» не вперше оновлює дорогу Миколаїв-Жидачів-Калуш. У 2019 році дорожники отримали 12,5 млн грн із 45,8 млн грн за дрібний ремонт та утримання 15,5 км дороги через села Копанки, Негівці, Довгий Войнилів у Івано-Франківській області. У лютому 2021 року 411-мільйонний договір на дрібний ремонт та утримання, зокрема, частини цієї ділянки івано-франківська САД підписала з ТОВ «БМБуд».

  Про тендер

  Єдиним конкурентом фірми «ПБС» було ТОВ «Автомагістраль-Південь». Під час аукціону учасники знизили свої пропозиції на 3,6 млн грн та 4,9 млн грн відповідно. Оскільки ціна компанії «ПБС» була на 100 тис. грн дешевшою, договір підписали з нею.

  При цьому до аукціону не допустили дві компанії – азербайджанську «AzVirt MMC» та улюбленця закарпатських дорожників ТОВ «ШБУ-77».

  Про підрядника

  Компанія «ПБС» зареєстрована в Івано-Франківську. Офіційно її власницею є Іванна Непик, однак фактично фірму контролює керівник курорту «Буковель» та екснародний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Шевченко. У 2019 році Шевченко балотувався на посаду президента України від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». А в квітні 2021 року він з мінімальним відривом програв спортсменові Василю Вірастюку на довиборах до Верховної Ради. Олександр Шевченко є також депутатом Івано-Франківської обласної ради.

  Фірма «ПБС» ремонтує дороги в основному на Прикарпатті. Лише впродовж 2020-2021 років вона отримала відповідних замовлень на 6,4 млрд грн у цій області із загальних 12,3 млрд грн. Найбільше договорів з нею підписала служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області – на 5,5 млрд грн. Серед них угода на 1,3 млрд грн з ремонту 177 км на дорозі державного значення Татарів-Косів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150