Субпідрядники позмагались за чотири мільйони від «Львівводоканалу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  МКП «Львівводоканал» замовив поточний ремонт водопроводу на вулиці Зеленій за 4,2 млн грн у ТОВ «Будівельні споруди міста». Угоду підписали 23 квітня. Згідно із технічним завданням, роботи мають завершити у серпні 2021 року. Виконавець надасть гарантію на виконані роботи на 5 років.

  У Львові майже на п'ять гривень збільшили тарифи на воду

  Про тендер

  В торгах взяло участь двоє учасників: ТОВ «Будівельні споруди міста»  та ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1». Перемогу здобула перша компанія, знизивши ціну від очікуваної вартості на 46,7 тис грн.

  Учасники торгів вже не вперше зустрічаються в ролі конкурентів, за даними проєкту Clarity, «Будівельні споруди міста» та «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» змагалася 18 разів, протягом останніх двох років. Перемогу отримували по черзі.

  Крім того, ці дві компанії мають також і значний досвід співпраці. У 2019 році, через два місяці після реєстрації, «Будівельні споруди міста» почали вказувати «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» як свого субпідрядника.

  Зокрема для виконання замовлення від того ж «Львіводоканалу» на реконструкцію аварійних ділянок водопровідно-каналізаційної системи на вулиці МельничукаШереметиМеталістівНа Чвертях. Вони також продовжили співпрацю як субпідрядники і у 2020 році.

  Про переможця  

  ТОВ «Будівельні споруди міста» працюють на ринку з червня 2019 року. За даними проєкту Clarity, з моменту заснування компанія отримала державних замовлень на 200,48 млн грн за 43 угодами. Найбліьше коштіва фірма отримала від Бродівської міської ради та від Львівського водоканалу — 51 млн грн та 39 млн грн відповідно.

  Власником компанії є Тарас Фургало, інші фірми якого раніше були оштрафовані за змову на торгах.  Зокрема, він був власником фірми «Західпласт» та розігрував торги з фірмою, свого шваґра «Компанія Вестінвест». В листопаді 2016 року Антимонопольний комітет оштрафував ці компанії на 68 тис. грн кожну за узгоджені дії на торгах. Однак це не перешкоджало фірмі продовжувати отримувати замовлення від «Львівводоканалу» за прямими договорами.

  Ще одну колишню фірму Фургала визнали фіктивною. Підприємство «Інстал Плюс» використовували для створення видимості  фінансово-господарської діяльності. Тоді Тарас Фургало вийшов зі складу засновників незадовго до судового вироку. Тому угоду про винуватість підписала нова директорка фірми.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150