Суд відсторонив підозрюваного у корупції президента Національної академії аграрних наук

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київський апеляційний суд прийняв рішення про відсторонення від посади президента Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзало, підозрюваного у справі про корупцію.

  Суд відсторонив президента Національної академії аграрних наук

  Про це повідомляє пресслужба МВС.

  Слідчі Нацполіції подали клопотання до суду про обрання директору Національної академії аграрних наук України запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади.

  Керівник НААН України підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України “Одержання неправомірної вигоди службовою особою”. За даними слідства, Гадзало сприяв у призначенні на посаду керівника одного з державних підприємств, що входять у структуру НААН України. Своєю чергою, новопризначений керівник мав не перешкоджати укладанню договорів про спільну діяльність між державним підприємством та конкретно визначеними суб’єктами господарської діяльності.

  Також правоохоронці встановили, що підозрюваний сприяв зарахуванню цієї ж особи до списку претендентів на заміщення вакансій академіків і подальшій передачі відповідних матеріалів на розгляд Президії НААН. За свою допомогу фігурант справи отримав у винагороду елітний позашляховик.

  Відповідно до Кримінального кодексу України, підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Досудове розслідування у справі триває.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150