У яремчанському санаторії МВС збудують спальний корпус за 45 мільйонів гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Медичний реабілітаційний центр МВС України «Кремінці» (с. Татарів Яремчанської міськради) підписав договір із ТОВ «Результат-99» на будівництво спального корпусу за 44,9 млн грн.

  У яремчанському санаторії МВС збудують спальний корпус за 45 млн грн | Курс

  Технічним завданням передбачено не нове будівництво, а реконструкцію на місці складу. Загалом зведуть 3-поверховий будинок висотою 14,7 метра. Окрім будівництва, передбачене проведення вентиляції, опалення та блискавкозахист. Також підрядник придбає меблі для номерів (ліжка, столи, шафи) та побутову техніку: 34 холодильники та 36 телевізорів., пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Проєкт корпусу. Скріншот з тендерної документації

  Згідно з угодою, роботи планують завершити до 20 грудня 2022 року, але дата може змінюватись в залежності від фінансування. Загалом передбачають, що в 2021 році підрядникові виплатять 11,7 млн грн, а решту — 38,1 млн грн —  у 2022 році.

  Про тендер

  Участь у торгах взяло лише дві компанії, а конкурентом для ТОВ «Результат-99» стало приватне підприємство «Ремреставрація». Пропозиція цієї компанії була на 199 тис. грн дорожчою. Під час аукціону жоден з учасників не знижував цін.

  Згідно з планом закупівель санаторію, це — найдорожчий тендер держустанови.

  Наступного дня після підписання угоди, 28 квітня замовили авторський нагляд за виконанням робіт по цьому об’єкту. Договір уклали з ТОВ «Будпроект-Н», а контроль дотриманням проєкту коштуватиме 96 тис. грн.

  Переможець «Результат-99» зареєстрований в Одесі, а його власником є Ігор Яковенко. Згідно з сайтом компанії, фірма займається будівельними роботами з 1999 року і проводила ремонти маяків, Потьомкінських сходів та стадіону «Чорноморець». З початку 2020 року отримав держзамовлень на 50,8 млн грн.

  Серед найбільших замовників компанії раніше також були структури МВС, зокрема Одеський державний університет внутрішніх справ, який у 2019 р. відписав фірмі майже 55 млн грн на будівництво навчального корпусу.

  Про санаторій

  Медичний реабілітаційний центр «Кремінці» заснований Міністерством внутрішніх справ України у 2000 році. Центр складається з відділення лікування та реабілітації, дитячого відділення, курортної поліклініки та пансіонату.

  Основним завданням центру є оздоровлення та забезпечення відпочинку для працівників МВС, поліцейських та їх сімей. Також центр здійснює комерційну діяльність. Базова вартість путівки в санаторій на 20 днів коштує 8 тис. грн.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150