На Хмельниччині за розтрату грошей судитимуть керівника комунального підприємства

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Хмельниччині за розтрату грошей судитимуть виконувача обов’язків директора одного з комунальних підприємств Хмельницької облради. Обвинувачений, за словами керівника окружної прокуратури Івана Комара, упродовж 2015-2016 років здійснив розтрату 190 тисяч гривень.

  На Хмельниччині за розтрату грошей судитимуть керівника комунального підприємства

  “Частина коштів перераховувались на рахунок одного із фермерських господарств, кінцевим бенефіціарним власником якого є батько обвинуваченого, під виглядом оплати вигаданих транспортних послуг та товарно-матеріальних цінностей”, – каже Іван Комар.

  Додає, наразі прокуратурою міста Хмельницького до суду вже направлено обвинувальний акт за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України – розтрата майна комунального підприємства, вчинена шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

  У разі доведення вини обвинуваченого, йому може загрожувати покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, пише СТИК з посиланням на Суспільне.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150