Не сплатили податки. Правоохоронці прийшли з обшуками до Київавтодору

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Київська міська прокуратура спільно зі столичним Головним управлінням Державної фіскальної служби проводять обшуки у корпорації “Київавтодор” за фактом умисного ухилення від сплати 18 мільйонів гривень податків під час робіт з ремонту доріг у Києві.

  Новини -

  Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

  “Згідно з матеріалами слідства, приватна компанія – регулярний переможець тендерів на проведення робіт на замовлення Комунальної корпорації “Київавтодор” на загальну суму понад 1,9 мільярда гривень, здійснювала роботи з ремонту дорожнього покриття столиці. При цьому вказана підрядна організація, діючи у змові зі службовими особами КК “Київавтодор”, зазначала у фінансовій документації реквізити підприємств з ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт”, – йдеться у повідомленні.

  Як розповіли правоохоронці, напередодні під час обшуків у підрядних організацій, які брали участь у роботі протиправної схеми, були виявлені та вилучені первинні документи, готівкові кошти на суму понад 7 мільйонів гривень, комп’ютерна техніка та печатки підприємств.

  “12 травня 2021 року за адресою комунальної корпорації “Київавтодор” проводяться обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень”, – пояснили у прокуратурі.

  За виявленими фактами порушень відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 КК України.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150