Російська влада почала ліквідацію компанії, яка фігурує у справі проти Медведчука — “Схеми”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Влада Росії почала процес ліквідації російської компанії “Новые проекты”, що фігурує у підозрі народному депутату від “Опозиційної платформи – За життя” щодо незакінченого замаху на розграбування національних цінностей на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим”.

  Російська влада почала ліквідацію компанії, яка фігурує у справі проти Медведчука — "Схеми"

  Компанія “Новые проекты” отримала російську ліцензію на видобуток нафти і газу на ділянці “Глибока”, яка до анексії Криму контролювалася Україною. 12 травня, коли Медведчук прийшов до Офісу генерального прокурора ознайомитися з підозрою, у РФ почався процес ліквідації компанії. Про це дізналися журналісти проєкту “Схеми”.

  Причиною ліквідації компанії в реєстрі зазначено “ухвалення реєструючим органом рішення про майбутнє виключення юридичної особи з ЄДРЮО (наявність в ЄДРЮО (російському Єдиному державному реєстрі юридичних осіб) відомостей про юридичну особу, щодо яких внесено запис про невірогідність)”.

  Як стало відомо журналістам “Схем”, у виписці на компанію станом на 14 травня 2021 року існує “запис №19” від жовтня 2020 року, про те, що інспектори Федеральної податкової служби РФ провели перевірку даних компанії “Новые проекты” та встановили певну недостовірність даних, що стало підставою для реєстраційної служби РФ 12 травня 2021 року розпочати процес ліквідації. Однак у витягу на компанію станом на початок травня 2021 запис про те, що у жовтні 2020 року щодо компанії були встановлені порушення, відсутній.

  Українська прокуратура звинувачує Медведчука у захоплення кримського родовища. Як встановили журналісти, саме “Новым проектам” російська влада віддала підводну ділянку «Глибока» нафтогазового родовища у Чорному морі.

  Компанія “Новые проекты” отримала ліцензію на розробку та видобуток вуглеводнів з анексованого чорноморського родовища у 2016 році за особистим розпорядженням тодішнього російського прем’єра Дмитра Мєдвєдєва. 100% компанії офіційно належить Антон Дорноступу, який одночасно є співзасновником декількох російських компаній, які, згідно з російськими реєстрами, пов’язані з родиною Віктора Медведчука.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150