Спійманий на хабарі працівник львівського суду відбувся штрафом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд Львова виніс вирок працівнику Львівського окружного адмінсуду за зловживання впливом.

  Про це повідомляє «Судовий репортер», посилаючись на вирок від 7 травня, передає СТИК.

  Чоловіка оштрафували на 34 тисячі гривень та заборонили на 2 роки обіймати посади в органах судової влади.

  Працівник окружного адмінсуду пообіцяв знайомому за винагороду вплинути на колегію Львівського апеляційного суду у складі суддів Березюка О.Г., Гуцала І.П. і Партики І.В., щоб ті скасували вирок про засудження до позбавлення волі та скерували справу на новий розгляд у першу інстанцію. За таку послугу він попросив три тисячі доларів.

  Співрозмовник, розуміючи, що вимоги товариша є незаконні, звернувся у правоохоронні органи. Згодом він передав гроші працівнику суду під їх контролем.

  У судовому засідання обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся, підтвердив отримання неправомірної вигоди.

  На посаді провідного спеціаліста відділу господарського забезпечення Львівського окружного адміністративного суду обвинувачений працював із 2013 року. На період слідства його відсторонили від посади, але вже в грудні 2020-го звільнили наказом керівника апарату суду.

  Дії підсудного є нетяжким злочином. Суд врахував щире каяття і наявність на утриманні малолітньої дитини з 3 групою інвалідності.

  Щодо суддів, за вплив на яких передавалися гроші, то за заявою адвоката обвинуваченого цю колегію відвели і призначили інших суддів. Кінцевого рішення щодо вироку там досі не прийнято. За матеріалами справи, чоловік, маючи договір про спільну діяльність із ТОВ «Ідеалбудльвів», привласнив 105 тисяч гривень, заподіявши підприємству матеріальні збитки. Йому надійшли гроші від відділу культури Пустомитівської РДА за капітальний ремонт Народного дому в селі Городиславичі. Залишивши собі 7% за встановлення вікон, він мав передати решту коштів компанії «Ідеалбудльвів» за її частину робіт, але не зробив цього. Суд першої інстанції засудив чоловіка до 3 років позбавлення волі і стягнув завдану шкоду.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150