Розікрали бюджетні кошти. ДФС провела обшуки у Київтеплоенерго

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Головного управління Державної фіскальної служби Києва за результатами обшуків викрила службових осіб одного із товариств Києва та комунального підприємства КМДА “Київтеплоенерго” у заволодінні бюджетними коштами.

  Розікрали бюджетні кошти. ДФС провела обшуки у Київтеплоенерго

  Про це повідомляє пресслужба ДФС, передає СТИК.

  “Податкова міліція ДФС встановила, що  одне із підприємств столиці ставало постійним переможцем тендерних торгів у комунального підприємства виконавчого органу Київради “Київтеплоенерго” щодо виконання будівельно-монтажних і ремонтних робіт на загальну суму понад 260 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

  За словами податківців, згаданий суб’єкт господарювання всі роботи виконував власними силами, не в повному обсязі та із використанням завищення вартості робіт та матеріалів.

  “При виконанні тендерів здійснювалося оформлення виконання субпідрядних робіт та оформлення постачання товарів від підприємств як реального сектору економіки, так і підприємств з ознаками ризиковості без фактичного їх виконання або постачання матеріалів”, – зазначили у ДФС.

  Відповідно до інформації податківців, загальна сума придбаних субпідрядних робіт у підприємств з ознаками “ризиковості” та “фіктивності”, сягає близько 20 мільйонів гривень.

  “Дані підприємства за податковими адресами не знаходяться, мають негативний стан, низьке податкове навантаження, на балансі підприємств відсутні будь-які активи, не мають власних або орендованих складських приміщень, не мають найманих працівників, відсутні трудові та виробничі потужності. Зазначені факти можуть свідчити про те, що вартість виконання робіт є значно завищена порівняно з реальними затратами”, – пояснили у Державній фіскальній службі.

  Також співробітники ДФС виявили у схемах факти придбання паливно-мастильних матеріалів та оренди техніки на загальну суму понад 16 мільйонів гривень. При цьому насправді як техніка, так і паливо були відсутні.

  Відтак податківці дійшли висновку, що службові особи зазначеного товариства спільно з КП “Київтеплоенерго” завищували вартість будівельно-монтажних робіт з реконструкції та ремонту теплових мереж об’єктів і житлових будинків, у подальшому перераховуючи кошти за безтоварні операції, та заволоділи бюджетними коштами, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів на суму понад 10 мільйонів гривень.

  Правоохоронці кваліфікували вчинений злочин за ч. 3 ст. 191 КК України. Досудове розслідування у справі триває.

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150