Стали відомі імена старости та двох депутатів з Прикарпаття, яких напередодні затримали на хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За вимагання неправомірної вигоди затримали старосту села Велика Кам’янка П’ядицької ТГ на Коломийщині Ігоря Іванишина та двох депутатів П’ядицької сільської ради – Андрія Костишина і Любомира Тонюка. Інформацію про їх затримання нам підтвердили і в правоохоронних органах.

  Стали відомі імена старости та двох депутатів з Прикарпаття, яких напередодні затримали на хабарі

  Нагадаємо, у СБУ повідомили, що посадовці вимагали у директора агропідприємства гроші під виглядом благодійної допомоги за надання у користування земель громади сільськогосподарського призначення площею 65 гектарів.

  Йдеться про директора ТОВ “Компанія “Агро-дует” Михайла Вишиванюка, який також є депутатом П’ядицької сільської ради. Підприємець мав перерахувати 200 тис. грн до благодійного фонду “Європейське село Велика Кам’янка”, керівником та співзасновником якого є Андрій Костишин, пише СТИК з посиланням на КУРС.

  За словами Костишина, ці гроші мали піти на розвиток села. Про це він написав у фейсбуці і запропонував громадськості подавати пропозиції, куди спрямувати ці кошти.

  «Під час зустрічі Вишиванюк повідомив, що він особисто обробляє близько 65 га землі без укладених на те договорів оренди. У зв’язку з цим він запропонував надати 200 000 грн готівкою на розвиток села за 2020 рік. Ми повідомили, щоб дані кошти він перевів на рахунок благодійної організації для контролю громади щодо належного використання даних коштів, після чого відбудуться громадські слухання щодо визначення пріоритетних завдань розвитку с. Велика Кам’янка, на які будуть спрямовані дані кошти. Очікуємо на поступлення даних коштів на рахунок благодійної організації та хочемо подякувати депутату п. Вишиванюку М. І. за його високу громадську позицію та надіємося, що в подальшому дані земельні ділянки будуть легально передані в користування», – написав перед затриманням Костишин.

  Затримані очікують обрання запобіжного заходу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150