5 років в’язниці: закарпатський суддя оскаржив вирок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду отримала скаргу на обвинувальний вирок судді Міжгірського районного суду Закарпатської області Антона Гайдура, якого обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди.

  Апеляційна палата одержала скаргу в інтересах обвинуваченого закарпатського судді на оголошений йому обвинувальний вирок.

  Про це йдеться на сайті Судової влади, повідомляє «Слово і діло».

  11 травня головуючий суддя у справі залишив обидві апеляційні скарги адвокатів Гайдура без руху і надав 7 днів для виправлення недоліків в них.

  22 березня Вищий антикорупційний суд визнав Гайдура винним в одержанні неправомірної вигоди. Йому призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років та забороною обіймати певні посади протягом 3 років із конфіскацією всього належного йому майна.

  Як відомо, 5 лютого Гайдура було викрито на «гарячому» під час одержання 15 тисяч гривень неправомірної вигоди детективами Національного антикорупційного бюро спільно зі співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції у Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Слідством встановлено, що служитель Феміди висловив прохання надати та одержав указану суму коштів від фізичної особи за задоволення цивільного позову.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150