Львівські рятувальники замовили спеціалізований Ford за 1,8 млн грн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області підписало договір із ТОВ «Валідус спецавто» на закупівлю спецавтомобіля за майже 1,8 млн грн.

  Львівські рятувальники замовили спеціалізований Ford за 1,8 млн грн | Новини

  За договором рятувальники отримають автомобіль на базі Ford Transit. Базова комплектація такого автомобіля у офіційного дилера коштує від 1 до 1,2 млн грн в залежності від комплектації.

  Спецавтомобіль має назву BC MOG-FT і додатково обладнаний радіостанцією, ноутбуком, відеокамерою, двома дихальними апаратами та хімічними захисними костюмами.

  Закупівля реалізовується за грантові кошти в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020. Загальний бюджет проєкту складає 1,84 млн євро, а його мета – пришвидшити реагування на катастрофи в гірській місцевості.

  Про тендер

  Єдиним конкурентом на торгах виступила інше підприємство, яке торгує спецавтомобілями – ТОВ «Компанія Тітал» із пропозицією на 2,8 тис. грн дорожчою. Під час торгів жоден з учасників не знижував вартість.

  ТОВ «Валідус спецавто» зареєстроване у Києві, а його власником є Андрій Нагорний. Компанія кілька разів фігурувала у публікаціях «Наші гроші. Запоріжжя» у яких розповідалось про фіктивну конкуренцію на торгах.

  Зокрема, на одну із закупівель фірма прийшла із своїм представником, а у іншому випадку надала сертифікат на той же пікап, що й конкурент.

  З початку 2020 року ТОВ «Валідус спецавто» отримало держзамовлень на 714 млн грн.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150