Затриманому на хабарі проректору Луцького вишу оголосили підозру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконувачу обов’язків проректора, якого 27 травня затримали під час отримання 1 тисячі доларів США хабаря, оголосили підозру у вчиненні злочину, – інформує Волинська обласна прокуратура.

  Затриманому на хабарі проректору Луцького вишу оголосили підозру

  Слідство вважає, що посадовець підбурював представника підприємства з іншої області дати хабар, щоб безперешкодно отримати оренду складського приміщення, яке належать вишу.

  В прокуратурі додають: проректор переконував підприємця дати хабаря іншій службовій особі.

  Нагадаємо, посадовця вишу затримали 27 травня у власному кабінеті. В поліції повідомили, що проректор працює у державному технічному закладі освіти. Єдиний такий на Волині – Луцький національний технічний університет (ЛНТУ). У день, коли затримали посадовця, у виші Суспільному не прокоментували ситуацію.

  На наступний день після затримання, 28 травня, на сторінці ЛНТУ оприлюднили офіційну позицію вищого навчального закладу, щодо затримання проректора. “Жодної оцінки цієї ситуації, без рішення суду, адміністрація Луцького НТУ надати не може”, – сказали у виші. Посадовця нині немає на робочому місті, але від обов’язків його поки не відсторонили.

  В обласній прокуратурі кажуть, що у суді клопотатимуть про обрання проректору запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозру йому оголосили за трьома статтями кримінального кодексу, йдеться про замах на злочин, пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі та підбурювання до злочину. Міру покарання визначить суд.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150