70 тисяч доларів за розв’язання проблеми: ДБР повідомило про підозру експрокурору Хмельниччини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Хмельниччині слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому обласному прокуророві. Встановлено, що експравоохоронець пропонував обвинуваченому, у справі з наркотиками, допомогти уникнути ув’язнення. Щоб вирішити питання чоловік вимагав понад 70 тисяч доларів США.

  70 тисяч доларів за розв'язання проблеми: ДБР повідомило про підозру експрокурору Хмельниччини

  Про це повідомила спікерка ДБР Ольга Чиканова.

  “Встановлено, що правоохоронець обіцяв “вплинути” на прокурорів та суд щодо перекваліфікації справи про збут наркотиків на менш тяжкий злочин, який не передбачає покарання у вигляді позбавлення волі. Експрокурор повідомив обвинуваченому, що для “впливу” йому потрібно передати 70 тисяч доларів США, а також він зажадав певну винагороду за свої “послуги посередника””, – повідомила Ольга Чиканова.

  Додає, наразі колишньому прокурору повідомлено про підозру за частиною 3 статті 15, частиною 4 статті 190, частиною 4 статті 27 та частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України – незакінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману та підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовим особам.

  У разі доведення вини підозрюваного йому може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

  Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150