НАБУ проводить обшуки у лікарнях Укрзалізниці у справі про закупівлі ПЛР-тестів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в лікарнях “Укрзалізниці” через повідомлення про закупівлю ПЛР-тестів за завищеними цінами.

  НАБУ розслідує ймовірні порушення на аукціонах Енергоатома з продажу е/е | Українська Енергетика

  Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”, передає СТИК.

  “Посадові особи філій “Центр охорони здоров’я” АТ «Укрзалізниця” підозрюються у спробі, в період з вересня по грудень 2020 року, закупити послуги ПЛР-тестування за завищеними цінами. На той час зазначені закупівлі були призупинені департаментом категорійного управління та службами безпеки АТ “Укрзалізниця”. Матеріали щодо можливого порушення було передано правоохоронцям”, – зазначили представники “Укрзалізниці”.

  За словами представників УЗ, “Укрзалізниця” всіляко сприяє слідчим діям НАБУ, зокрема, в справі щодо роботи медичних закладів товариства. Слідчим надано доступ до усіх приміщень, передбачених ухвалою суду для проведення обшуків у рамках досудового розслідування.

  “Укрзалізниця підтримує всі заходи правоохоронних органів щодо боротьби з корупцією в товаристві. Компанія сприяє всім слідчим діям правоохоронців для викорінення цього ганебного явища”, – зауважили залізничники.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150