ОГПУ звинувачує трьох посадовців у махінаціях при закупівлі масок для військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Офіс генпрокурора скерував до суду звинувачення щодо двох посадовців Збройних сил та експосадовця Держенергонагляду, яких підозрюють у корупційних діях при закупівлі медичних масок для потреб ЗСУ.

  ОГПУ звинувачує трьох посадовців у махінаціях при закупівлі масок для військових

  Про це повідомляє пресслужба ОГПУ.

  “За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Офісу генерального прокурора до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника управління медичного постачання командування Медичних сил ЗСУ та командира медичної роти однієї з бригад ЗСУ за фактом одержання неправомірної вигоди, а також колишнього посадовця Державної інспекції енергетичного нагляду за фактами одержання неправомірної вигоди і зловживання впливом”, – йдеться у повідомленні.

  За даними слідства, начальник управління медичного постачання командування Медичних сил ЗСУ спільно з командиром медичної роти та посадовцем Держенергонагляду одержали від одного з підприємців 500 тисяч гривень неправомірної вигоди. При цьому вони залучили в ролі посередника цивільну особу.

  “За вказану винагороду начальник управління обіцяв сприяти укладенню Міністерством оборони договору з визначеною ним юридичною особою на закупівлю 1 мільйона 250 тисяч штук одноразових медичних масок загальною вартістю понад 8,1 мільйона гривень. Крім цього, він мав забезпечити прийняття товару за відсутності необхідних документів, а також повну оплату його вартості, незважаючи на виявлені контролюючим органом порушення та недотримання контрагентом умов договору щодо своєчасності строків поставки”, – зазначили в Офісі генпрокурора.

  При цьому обвинувачення стверджує, що двоє цивільних отримали від цього ж підприємця неправомірну вигоду у розмірі 498 тисяч гривень за вплив на прийняття рішень командуванням Медичних сил ЗСУ.

  “Стосовно цивільної особи, залученої до вчинення злочину в ролі пособника, винесено вирок суду, який вже набрав законної сили”, – додали в ОГПУ.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління ДБР за оперативного супроводу оперативних співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150