Фігурантка справи про рекордний хабар в Україні отримала умовний термін

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд призначив умовний термін Олені Мазуровій – вона одна із фігуранток справи про 6 млн доларів США хабаря керівництву Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Фігурантка справи про рекордний хабар в Україні отримала умовний термін - Діло

  Про це повідомили НАБУ і ВАКС в четвер, 17 червня.

  Колишня керівниця одного з департаментів ДФС Олена Мазурова пішла на угоду зі слідством. НАБУ уточнює, що вона надала важливу інформацію.

  Суд визнав її винною у за ч. 4 ст. 369 ККУ (посібництво у наданні високопосадовцю хабаря в інтересах третьої особи з використанням наданої їй влади, за попередньою змовою групою осіб). Однак звільнив Мазурову від 5 років позбавлення волі та призначив їй умовний термін на два роки.

  Їй також скасували запобіжний захід у вигляді застави. Кошти повернуть заставодавцям після того, як вирок набере чинності.

  Про яку справу йдеться

  у 2020 році люди Миколи Злочевського намагалися підкупити керівника САП Назара Холодницького та керівника Головного підрозділу детективів НАБУ Андрія Калужинського за рекордну суму хабаря в історії України – 6 млн доларів. Вони мали закрити кримінальну справу про злочинну організацію Сергія Курченка, в якому Злочевський є підозрюваним.

  У цій справі затримали трьох осіб: першого заступника начальника Податкової служби Києва Миколу Ільяшенка, директора з правових питань компанії Burisma Андрія Кічу та колишню керівницю одного з департаментів Державної фіскальної служби Олену Мазурову.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150