Хабарницю зі львівської Держпродспоживслужби оштрафували на 34 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд оштрафував колишню посадовицю Дежпродспоживслужби у Львівській області Наталію Бальцар на 34 тис. грн за отримання 8 тис. грн хабара від місцевого підприємця. Екс-чиновниця отримала вирок під час засідання суду 17 червня.

  Хабарницю зі львівської Держпродспоживслужби оштрафували на 34 тис. грн - ZAXID.NET

  Як йдеться у матеріалах цієї справи, 3 лютого 2021 року начальниця відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів Держпродспоживслужби у Львівській області Наталія Бальцар зустрілась із постачальником несертифікованих аксесуарів до пристроїв Apple у Львові. Вона запропонувала підприємцю дати їй 8000 грн хабара за непритягнення його до відповідальності.

  17 лютого Наталія Бальцар зустрілася із підприємцем вдруге і отримала від нього хабар. За ці гроші вона пообіцяла не включати його магазин «іShоре» до плану ринкового нагляду Держпродспоживслужби. У момент отримання грошей від підприємця Наталію Бальцар затримали поліцейські.

  Під час судового засідання 17 червня Наталія Бальцар визнала свою провину, заявила, що щиро розкаюється і попросила суд суворо її не карати.

  У судовому вироку вказано, що після затримання на хабарі Наталія Бальцар звільнилась з Держпродспоживслужби. Водночас вона отримала позитивну характеристику від колишніх колег по роботі.

  Суддя Галицького районного суду Віталій Стрельбицький під час розгляду цієї справи взяв до уваги те, що Наталія Бальцар щиро покаялася, а обтяжуючих обставин у цій справі не виявив. Так, суддя призначив колишній чиновниці лише штраф за хабарництво – їй доведеться сплатити 34 тис. грн, що у понад чотири рази більше ніж сума отриманого хабара.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150