Тернополянин, що намагався підкупити патрульних, потрапив на лаву підсудих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Судді Тернопільського міськрайонного та Бучацького районного суду винесли вирок нетверезому водію, який намагався дати хабаря поліцейським.

  Сайт Тернополя 0352.ua - головні новини і події міста

  Слідством встановлено, що 25 травня 2021 року, близько 18:00 год. екіпаж патрульної поліції отримав повідомлення про те, що в напрямку АЗС “WOG”, що по вул. Микулинецька у смт. Велика Березовиця рухається автомобіль “VOLKSWAGEN-Tiguan” 2107, водій якого, можливо, перебуває в стані алкогольного сп`яніння, передає СТИК.

  Інспекторами вказаний автомобіль було виявлено та зупинено на території АЗС.

  Після проведення огляду водія на стан сп’яніння за допомогою приладу «Drager Alcotest» на табло висвітлило показник 2,47% (проміле).

  Водій із результатами огляду погодився. При цьому постійно просив інспектора патрульної поліції не складати на нього протокол, за що він надасть їм грошові кошти в сумі 500 доларів США.

  Кожен із присутніх інспекторів попереджував горе-водія, що такі дії є неправомірними і вони тягнуть кримінальну відповідальність. Однак той не слухав…

  В суді обвинувачений повністю визнав свою вину.

  Враховуючи його співпрацю зі стороною обвинувачення, а саме – щире каяття, з урахуванням даних про особу винного, сторони дійшли до згоди щодо призначення обвинуваченому покарання у виді штрафу в розмірі 1000 (однієї тисячі) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 17 000 (сімнадцять тисяч) грн.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150