Антикорупційний суд не закрив справу хмельницького депутата

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд не закрив кримінальне провадження за обвинуваченням депутата Хмельницької обласної ради Миколи Харкавого у підбурюванні до закінченого замаху на пропозицію і надання неправомірної вигоди службовій особі.

  Антикорупційний суд розглянув і відмовив у задоволенні клопотання обвинуваченого депутата про закриття кримінального провадженні.

  Таке рішення 9 червня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  «У задоволенні клопотання обвинуваченого (Миколи Харкавого – ред) про закриття кримінального провадження на підставі пункту 3 частини 1 статті 284 КПК України, – відмовити», – йдеться в рішенні.

  У клопотанні Харкавий просив закрити справу на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК, тобто не встановлення достатніх доказів для доведення винуватості особи в суді і вичерпані можливості їх отримати. Він також вказував, що підозру йому вручив детектив НАБУ, а не керівник САП, як того вимагав п. 1 ч. 1 ст. 481 КПК України в редакції закону, що діяла на той час. До того ж, у справі нібито було доручення керівника САП на вручення підозри детективом НАБУ.

  Однак судді всі доводи відкинули й відмовили у задоволенні клопотання.

  За версією слідства, Харкавий вчинив підбурювання до закінченого замаху на пропозицію і надання неправомірної вигоди службовій особі, а саме директору комунального закладу освіти, у розмірі 50 тисяч доларів. Як вважає слідство, депутат пообіцяв сприяти поновленню контракту з цим директором та фінансуванню капітальних видатків закладу освіти в розмірі понад 20 млн грн, зокрема задля будівництва спортивної зали.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150