Фірми із однаковими плямами на документах позмагались за охорону львівських кладовищ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівське комунальне підприємство «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» уклало договір із ТОВ «Кодекс Безпеки» на послуги з охорони кладовищ Львова за 1,98 млн грн.

  Личаківське кладовище | Літмапінг

  Участь в аукціоні взяли дві компанії: ТОВ «Кодекс Безпеки» і ТОВ «Гас-Груп». Під час аукціону фірми знизили свої пропозиції на 10 та 22 тис. грн відповідно. Враховуючи, що пропозиція «Кодекс Безпеки» була дешевшою, то вона й стала переможцем, повідомляє СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Згідно з договором, до кінця цього року підрядник охоронятиме 7 місцевих кладовищ шляхом цілодобового патрулювання: на вул. Брюховицькій, Проектній в Білогорщі, Тракті Глинянському, Топольній, Чижевського, Варшавській та Майданній.

  Про пов’язаність учасників

  Обидва учасники тендеру подали на аукціон документи, які мають однакові дефекти друку (плями), а у вихідних даних вказана одна програма «secPdfProducer».

  Відкрийте в новому вікні, щоб роздивитись детальніше

  «Гас-Груп» вперше прийшов на торги, хоча фірма зареєстрована з 2017 року. У поданій підприємством довідці про досвід надання послуг вказано, що «Гас-Груп» у 2019-2020 рр. надавало послуги з охорони території на замовлення ТОВ «Тімбер Процесінг» в селі Містки.

  У своїх довідкам «Гас-Груп» не вказала ні працівників, на матеріально-технічну базу, лише зазначила, що володіє достатньою кількістю персоналу та обладнання без підтверджуючих документів.  Компанія зареєстрована у Львові, а її керівником є Аркадій Звєрєв, він же володіє 33% у статному капіталі. Аналогічні частки належать Роксолані Богуцька та Тетяна Лукашенко.

  «Звичайно, я чув про фірму «Кодекс Безпеки». Я з цією фірмою трішки поконфліктував. Мій знайомий юрист займався цим (завантаженням документів для тендеру – ред.). Я не в курсі, бо не займався цим. Питання, мабуть, до знайомого, де він сканував», – пояснив Аркадій Звєрєв, керівник ТОВ «Гас Груп».

  Ігор Проць, керівник ТОВ «Кодекс Безпеки», також пояснив, що не знає конкурента:

  «Документи треба давати на експертизу. Звідки я можу знати, як мій чи його, чи де він там друкував ті свої документи. Я запитаю нашої секретарки за наші документи, там багато людей було задіяно до того, і юристи, і помічники», – пояснив він.

  Переможець ТОВ «Кодекс Безпеки» зареєстроване з 2016 року у Львові, єдиним власником є Ігор Проць. За останні два роки фірма отримала замовлень в Prozorro, згідно з даними YouControl, на понад 3 млн грн.

   

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150