Митники, яких РНБО відсторонила від роботи через підозри в корупції, повернулися на посади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державна митна служба закрила дисциплінарні провадження стосовно 127 митників, які були відсторонені від роботи на початку квітня цього року за рішенням Ради національної безпеки та оборони через можливу причетність до корупції та контрабанди. Нині провадження продовженні тільки проти 22 митників.

  Усі відсторонені після рішення РНБО львівські митники повернулися на посади

  Про це написала Наталія Шутка для «Zaxid.net».

  На початку квітня у рамках оголошеної РНБО боротьби з корупцією та контрабандою понад 100 працівників митниці в різних областях було відсторонено від посад. Найбільша кількість відсторонених митників з усіх митниць в Україні була саме на Галицькій митниці – 46. Це, зокрема, працівники митного поста «Яворів» – 30 осіб, МП «Мостиська» – 14 та по одному працівнику з МП «Смільниця» та «Рава-Руська».

  Як повідомила Державна митна служба України у відповіді на інформаційний запит «Zaxid.net», за підсумками перевірок більшість дисциплінарних проваджень щодо відсторонених працівників різних митниць України закриті через відсутність у їхніх діях порушень. Відповідно, працівники митниці повернулися на свої посади. Щодо працівників Галицької митниці – закриті усі дисциплінарні справи і всі 46 раніше відсторонених митників повернулися до роботи.

   «На цей час дисциплінарні провадження стосовно 127 посадових осіб територіальних органів Держмитслужби, з яких 46 посадових осіб Галицької митниці Держмитслужби, закриті у зв’язку з невстановленням в їх діях дисциплінарного проступку та підстав для їх притягнення до дисциплінарної відповідальності», – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

  Водночас, у Держмитслужбі зазначили, що відносно 22 посадовців територіальних органів Держмитслужби дисциплінарні провадження продовжені.

  В травні Державна митна служба України закрила дисциплінарні провадження щодо двох заступників начальника Галицької митниці Володимира Цабака та Ярослава Скоромного, яких також відсторонили від роботи на початку квітня цього року, запідозривши у причетності до корупції та контрабанди.

  Нагадаємо, в кінці березня Голова Держмитслужби Павло Рябікін розкритикував роботу керівництва Галицької митниці, назвавши її «найгострішою проблемою».

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150