Розікрали 20 мільйонів. СБУ заявила про викриття “схем” в Держрибагентстві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки повідомила про викриття корупційних схем у Держрибагентстві, які завдали державі збитків на суму у 20 мільйонів гривень.

  Розікрали 20 мільйонів. СБУ заявила про викриття "схем" в Держрибагентстві

  Про це повідомляє пресслужба СБУ.

  “Служба безпеки України виявила масштабну корупцію у підрозділах Державного агентства рибного господарства. За попередніми оцінками, злочинні дії чиновників завдали державі збитки на понад 20 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

  За словами правоохоронців, усі викриті корупційні схеми побудовані на фіктивних договорах, які укладали підпорядковані Агентству підприємства.

  “Встановлено, що угоди існували лише на папері, а до їхнього впровадження у життя ніхто не переходив”, – зазначили в СБУ.

  Виявлені корупційні схеми були пов’язані із фіктивним використанням водойм та їхнім зарибленням, будівництвом на території Київської області підприємства з вирощування рибних біоресурсів, а також збитковою передачею у фрахт судна “Таманський”.

  “У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцями здійснення злочинної діяльності. Під час них вилучено документи, які підтверджують протиправний характер діяльності фігурантів”, – додали у Службі безпеки.

  Правоохоронці кваліфікували дії зловмисників за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Нині вирішується питання про оголошення підозри організаторам і співучасникам злочинів.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150