Львівський виконком дозволив депутату забудувати житлом поруч із стадіоном «Україна» всупереч генплану

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Львівської міськради 25 червня затвердив сім містобудівних умов та обмежень для будинків поблизу стадіону «Україна». Чинним генеральним планом міста не передбачено будівництва житла на цій території.

  Про це пишуть «Наші гроші. Львів».

  Мова йде про майбутній комплекс депутата міськради від «Європейської солідарності» Олексія Різника, який є власником фірми-заявника «Актив-Комплект». Члени виконкому одноголосно підтримали це питання.

  Передбачено будівництво п’яти  багатоквартирних житлових будинків на 17 секцій із громадськими приміщеннями, гаражами, а також дві багатофункціональних будівлі. Загалом у новому комплексі буде 35 тис кв м житла, а спортивна частина складатиме лише 4,2 тис кв м. В одній із будівель передбачений дошкільний навчальний заклад.

  Чинним генеральним планом міста не передбачено будівництва житла на цій території, оскільки дана ділянка площею 2,8 га віднесена до територій спортивних центрів та комплексів, а також озеленених територій.

  На дану територію відсутнє зонування, тому в лютому цього року депутати Львівської міськради проголосували за детальний план цієї території, а міський голова Андрій Садовий підписав цю ухвалу. Цим ДПТ депутати встановили на ділянці зону громадської забудови (Г-2) та зону багатоповерхової житлової забудови (Ж-3). Відтак детальний план цієї території суперечить генплану міста. Сам проект детального плану території не погодила архітектурно-містобудівна рада при управлінні архітектури та урбаністики ЛМР.

  Крім того, питання передачі в оренду частини наділу площею 0,8 га «Актив-Комплект» є предметом розслідування у кримінальному провадженні. Також Галицька окружна прокуратури міста Львова позивається до компанії та міськради, щоб скасувати ухвали і визнати недійсним договір оренди, оскільки на ділянці 0,8 га були відсутні об`єкти нерухомого майна.

  Інформаційні записки до проектів ухвали про надання ці 0,8 га (і на розробку проекту землеустрою, і його затвердження) писав тодішній депутат ЛМР Григорій Козловський, який зараз є депутатом Львівської облради від ЄС, а не працівники ЛМР.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150