Учасники з одним телефоном позмагались за 680 тис. грн на ремонті теплиці у Стрийському парку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Природоохоронна рекреаційна установа «Стрийський парк» уклала договір із ТОВ «Арт-Львів» на реконструкцію теплиці за 680 тис. грн.

  680 тис. грн на ремонт теплиці у Стрийському парку - цікавий тендер

  За договором підрядник проведе демонтажні роботи, реконструкцію теплиці,  системи автоматичного поливу, опалення та водопостачання. Завершать роботи до кінця вересня 2021 року, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Договірною ціною передбачено, що компанія витратить 166 тис. грн на заробітні плати (25% від суми закупівлі), а одержить прибутку всього 16,4 тис. грн (3% відповідно).

  Про тендер

  Участь у закупівлі взяло лише два учасники, вони не знижували свої первинні пропозиції, а єдиним конкурентом «Арт-Львів» став приватний підприємець Ігор Гречух. Він пропонував виконати послуги на 96 тис. грн дешевше, але згодом відмовився укласти договір.

  У обох учасників як контактний вказаний однаковий номер телефону.

  Він належить Ігореві Гречуху. Ми сконтактувались із підприємцем, але той заперечив пов’язаність учасників, а також зазначив, що не знайомий з власником ТОВ «Арт-Львів».

  «Я вперше чую про цю компанію. Я не можу знати, чому вони використовують мій номер телефону», – сказав Ігор Гречух.

  Також він спочатку заявив, що надав неповний пакет документів, оскільки готувався до закупівлі в останній момент й не встиг зібрати усі документи. А написав відмову від укладання договору через те, що отримав більш вигідний проєкт.

  Згодом Ігор Гречух перетелефонував і змінив своє пояснення. Він повідомив, що раніше виконував роботи для Стрийського парку, знайомий з директором і його попросили написати відмову від участі в тендері, оскільки в нього й так немає усіх необхідних документів.

  За номером телефону, який у довідках «Арт-Львів» вказаний як контактний директора та власника компанії Андрія Носа, із журналістом «Наші гроші. Львів» спілкувався працівник фірми Олег, який заявив, що є контактною особою, але відмовився назвати своє прізвище та посаду.

  Олег повідомив, що «Арт-Львів» не співпрацює з Ігорем Гречухом, а від пояснень, чому використовують однаковий номер телефону, відмовився.

  «Якщо ви бачите якісь порушення, для того є ревізійні, антикорупційні структури. Приїде людина з документами, буде перевірка ‒ ми готові з ними співпрацювати», ‒ пояснив він.

  А в кінці пригрозив судовим позовом:

  «Я офіційно з вами не розмовляю. Якщо ви плануєте мої слова, які я зараз говорю, будь-де використовувати, я буду з вами судитись», ‒ заявив чоловік.

  Про переможця

  ТОВ «Арт-Львів» прописане у житловому будинку на вул. Шевченка у Львові, а його власником є Андрій Нос. Компанія створена 5 місяців тому. Це перша перемога фірми у публічних закупівлях, хоча формально вона бере участь у тендерах втретє. Раніше «Арт-Львів» двічі приходила на тендери з ремонту гуртожитків Яворівської КЕВ, але замість документів завантажувала порожні архівні файли.

  На підтвердження аналогічного досвіду компанія надала договір із ТОВ «Механіка-Гарант» від 1 квітня цього року на капремонт офісних та підсобних приміщень вартістю понад 420 тис. грн. Втім копій актів примання-передачі виконаних робіт не долучено, хіба позитивний відгук від компанії.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150