Славське коштом бюджету просуватиме себе в TikTok

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Славська селищна рада 23 червня замовила рекламні та маркетингові послуги для розвитку туризму на території ОТГ вартістю 3,75 млн грн у ПП «Кіностудія ВТМН».

  Славське Карпати / Гірськолижний курорт Славсько - YouTube

  Закупівля відбулась без конкурсу, оскільки перед тим селищна рада двічі не змогла провести відкриті торги через відсутність учасників. Щоразу до участі зголошувалась лише «Кіностудія ВТМН», інформує СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  За 3,75 млн грн компанія проведе дві сезонні рекламні кампанії, літню та зимову. Також до кінця року вестиме сторінки в соцмережах під назвою «Славсько. Гори вражень», де буде не менше 100 постів у Facebook та Instagram.

  Однією із задач буде створення офіційного акаунту «Славсько. Гори вражень» у мережі TikTok, де мають опублікувати до кінця року не менше 200 унікальних відео. Така сторінка ще минулоріч створена в TikTok, але там наразі лише 36 підписників.

  За рахунок просування в соцмережах кількість підписників у Facebook має стати 35 тис. (зараз 28 тис.), в Instagram – не менше 10 тис. (зараз понад 7 тис.). В TikTok має бути не менше 10 тис. фоловерів.

  До ціни входить наповнення й просування інформаційного сайту https://slavsko.travel/, де публікуватимуть фото, відео й текстові матеріали, виготовлення та розміщення матеріалів на стаціонарних конструкціях зовнішньої реклами та матеріалів на радіо.

  Про підрядника

  Компанія «Кіностудія ВТМН» зареєстрована 2019 року в смт. Славське. Її власником є маркетолог Віталій Соболевський. Йому також належить рекламне агентство Vitamin Branding Agency та відеопродакшн Vitamin FilmStudio.

  Раніше «Кіноностудія ВТМН» вже співпрацювала з Славською селищною радою, зокрема розробляла новий бренд та логотип, надавала маркетингові послуги тощо. Фактично Славське селищна рада наразі є єдином замовником для «Кіноностудія ВТМН» на Prozorro, віддавши замовлень підприємству на майже 6 млн грн.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150