До НАБУ передали справу керівника перинатального центру в Чернівцях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прокурор Чернівецької обласної прокуратури передав до Національного антикорупційного бюро справу генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка.

  Прокурор змінив підслідність у справі надання хабаря керівником перинатального центру в Чернівцях за детективами Національного бюро.

  Таку постанову він виніс 16 червня, повідомляє «Слово і діло».

  Як відомо, 7 квітня Манчуленка затримали за підозрою у спробі підкупу посадових осіб Чернівецької обласної ради.

  Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

  У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

  24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

  Але 16 червня справу передали до НАБУ. Детектив НАБУ намагався продовжити розслідування справи, оскільки строк на це закінчується 7 липня. Однак Вищий антикорупційний суд йому відмовив, оскільки вказана справа йому не підсудна.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150