Родина, яка облила багном викладачку-хабарницю на Буковині, звернулася до поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чоловік, який облив брудною водою викладачку у Новоселиці, не жалкує про свій вчинок. Дмитро Корній зазначив, що не дозволить, аби його родину ображали.

  Родина, яка облила багном викладачку на Буковині, звернулася до поліції

  Нагадаємо, 25 червня у Новоселиці на випускному вечорі батько Дмитро Корній помстився викладачці за вимагання хабаря за успішну здачу заліку його сином. Чоловік облив педагогиню брудною водою. Про цей вчинок викладачка повідомила поліцію.

  Своєю чергою, як розповів Дмитро Корній кореспонденту Інформаційного агентства АСС, його син Сергій також написав заяву до поліції щодо вимагання хабаря. Окрім цього, чоловік додав, що наразі готують ще одне повідомлення до правоохоронних органів.

  «Зараз з адвокатами готуємо заяву стосовно дівчини, яка два роки не відвідувала занять, а весь час перебувала в Італії, і отримала диплом», – зазначив Дмитро Корній.

  Про те, що облив викладачку батько студента не жалкує. За його словами, його син всі роки вчився добре і за жоден екзамен чи залік не платив.

  «Вона (викладачка – ред.) вкрала 4 роки життя мого хлопця. Сергій не платив гроші ані за навчання, ані за заліки, ані за екзамени. Відповідь щодо екзамену прийшла за день перед врученням дипломів. Тоді Сергій подзвонив мені і сказав, що не склав іспит Крок. Я звичайний громадянин цієї країни і не дозволю, щоб мою дитину таким чином ображали», – додав Дмитро Корній.

  За словами чоловіка, у його сина тепер є два варіанти, або перездавати іспит у вересні, або ж знову пройти навчання на четвертому курсі.

  У Новоселицькому відділенні поліції агентству АСС повідомили, що студент написав заяву до правоохоронних органів про вимагання хабаря. Відтак, за цим фактом там проводитимуть перевірку.

   

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150