Львівського прикордонника, який отримав хабар за нерозмитнення товарів, триматимуть під вартою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Слідчий суддя Личаківського районного суду Львова Сергій Яворський залишив під вартою  інспектора відділу «Краківець» прикордонної служби Львівського прикордонного загону, якого підозрюють в отриманні 3,6 тисячі доларів хабаря за переміщення товарів без митного оформлення через державний кордон України.

  Львівського прикордонника, який отримав хабар за нерозмитнення товарів, триматимуть під вартою | Новини Дивись.info

  Джерело: ухвала від 25 червня 2021 року.

  Підозрюваний перебуватиме в ізоляторі з подальшим переведенням в СІЗО до 21 серпня 2021 року, або може вийти під заставу у розмірі 79 тис. грн. Прокуратура просила суд про тримання під вартою, через загрози переховування та впливу на свідків.

  Раніше прес-служба офісу Гепрокурора повідомляла про затримання інспектора 23 червня, коли той отримував другу частину хабаря у сумі 2,3 тис. доларів. Хабар він отримував за те, що через один з пунктів пропуску Галицької митниці планували перевезти вживану побутову техніку, хімію, та продукти харчування.

  Прикордонникові інкримінують ч.3 ст.368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою. Також суд відсторонив підозрюваного від посади на 2 місяці.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150