На Хмельниччині за хабарництво ув’язнили колишнього голову райдержадміністрації

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Експосадовець вимагав у представника фермерського господарства понад 17 тисяч доларів.

  Колишнього голову Полонської РДА затримали у серпні 2018 року

  Днями Ізяславський районний суд визнав винним колишнього очільника Полонської районної державної адміністрації у вимаганні й отриманні неправомірної вигоди. Йдеться про понад 17 тисяч доларів хабаря. За це чоловіку призначили дев’ять років позбавлення волі, пише СТИК з посиланням на газету “Є”.

  За інформацією пресслужби Офісу генерального прокурора, колишній очільник райдержадміністрації впродовж березня-серпня 2018 року отримав від одного з фермерських господарств 17 тисяч 200 доларів хабаря. Ці кошти він вимагав за виготовлення та затвердження технічної документації зі землеустрою, а також — за надання в оренду на десять років землі для ведення сільського господарства.

  Відтак ексголову РДА визнали винним за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

  «Ізяславський районний суд призначив чоловіку дев’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади терміном на три роки. Втім, наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже обвинувачений може подати на нього апеляцію», — зазначили в генпрокуратурі.

  На час написання матеріалу в Єдиному державному реєстру судових рішень ще не опубліковано вирок Ізяславського районного суду. Однак, як зазначає з власних джерел місцеве інтернет-видання «День за днем», покарання за вимагання хабаря 2 липня суд призначив колишньому голові Полонської РДА Віктору Солодкому.

  «Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств 32 тисячі 900 доларів за затвердження технічної документації земельних ділянок, загальною площею 94 гектари. Його затримали під час отримання 15 тисяч 500 доларів», — зазначали тоді у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150