ВАКС продовжив слідство у справі керівника перинатального центру в Чернівцях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 жовтня строк розслідування справи генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка.

  Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні.

  Таке рішення 2 липня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  «Клопотання детектива НАБУ про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні – задовольнити частково. Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні до шести місяців, тобто до 7 жовтня 2021 року», – йдеться в рішенні.

  Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

  У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

  24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150