ВАКС призначив до розгляду справу про підкуп голови Фонду держмайна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду справу за обвинуваченням колишнього першого заступника генерального директора «Миколаївобленерго» Дмитра Бабича у спробі підкупу голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка.

  Антикорупційний суд призначив до розгляду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника керівника одного з обленерго у спробі підкупу.

  Таке рішення 2 липня ухвалив ВАКС, повідомляє СТИК з посиланням на «Слово і діло».

  «Призначити у відкритому судовому засіданні судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням (Дмитра Бабича – ред) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 369 Кримінального кодексу України, на 5 липня», – йдеться в рішенні.

  Як відомо, 8 грудня 2020 року НАБУ спільно зі САП викрили Бабича на спробі підкупу голови Фонду держмайна Сенниченка. За версією слідства, затриманий запропонував очільнику ФДМУ 100 тисяч доларів за призначення на посаду генерального директора «Миколаївобленерго». Гроші він планував передати двома частинами: 50 тис. дол. до та решту – після призначення.

  Заохочуючи керівника Фонду держмайна пристати на свою пропозицію, Бабич пообіцяв йому після призначення щомісячно надавати неправомірну вигоду у 200 тис. дол. як частину «тіньового» прибутку, отриманого на своїй посаді.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150