У Львові «детективи» з однаковими плямами на документах позмагались за 5-мільйонний тендер податкової

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головне управління ДПС  у Львівській області підписало договір із ПП «Детективно-юридична фірма «Ваш захист» на послуги із забезпечення громадського правопорядку та охорони за 5,8 млн грн.

  З вікна будівлі Міндоходів Львівщини випала жінка та загинула

  Конкурентами на аукціоні із охоронних послуг були дві фірми, крім переможця – лише ТОВ «Детективне агентство «Холмс». «Ваш захист» запропонувало дешевшу ціну й таким чином отримало перемогу. Різниця між двома пропозиціями була близько 7 тис. грн., пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  У підписаному договорі вказано, що детективна фірма до кінця 2021 року охоронятиме адмінбудинок головного управління податкової на Львівщині та структурних підрозділів податкових інспекцій.

  Обидві «детективні» фірми до участі в аукціоні надали документи з однаковими дефектами друку (плямами), тобто користувались однаковою технікою.

  Відкрийте у новому вікні, щоб роздивитись ближче

  «Ми готувалися до цього тендеру і робили купу документів, сканували це на своєму принтері», – розповіла бухгалтерка фірми «Ваш захист», яка відмовилася представитися.

  А керівник фірми Микола Чмелик сказав, що не зможе прокоментувати, оскільки вперше про це чує.

  «Безумовно, що знаю (детективне агентство «Холмс» – ред), ми всі знаємо одне одного, хто працює у цій сфері», – лише сказав він.

  На наші запитання про документи й тендер керівниця агентства-конкурента Анна Мокрицька, яка є дружиною колишнього начальника одного з підрозділів тернопільської поліції Василя Мокрицького, відповідала так: «Я не даю коментарів по телефону».

  Про переможця

  Детективно-юридична фірма «Ваш захист» вперше прийшла на тендер. Хоча вона й зареєстрована ще з 2014 року, але на Prozorro це був її перший переможний тендер і взагалі перша угода на сайті публічних закупівель. Замовник не вимагав документів, які б підтверджували аналогічний успішний досвід учасників в наданні охоронних послуг. Їх вони могли надати хіба добровільно.

  ПП «Детективно-юридична фірма «Ваш захист» зареєстроване у Львові, а керує фірмою Микола Чмелик, який до того ж є дотичним до журналістської діяльності, оскільки керує Львівським обласним відділенням всеукраїнського об’єднання ІА «Журналісти проти корупції».

  На початку цього року, Комісія з журналістської етики звернулася до правоохоронців зі скаргою, що ІА «Журналісти проти корупції» займається продажом журналістських посвідчень та зловживанням статусом журналіста.

  Також Чмелик є керівником та одним із засновників Благодійного фонду «Добро-дій». Крім цього, у його власності є ТОВ «Агро лемберг груп», ТОВ «Формула права» та 29% у статутному капіталі ТОВ «Академія приватного розшуку «Сворд».

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150