СБУ заявила про викриття комунальників, які продавали місця на столичному кладовищі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки повідомила про викриття корупційних оборудок у ритуальній службі спеціалізованого комунального підприємства “Спецкомбінат ПКПО”. За даними правоохоронців, співробітники КП вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва.

  СБУ заявила про викриття комунальників, які продавали місця на столичному кладовищі

  Як повідомляє пресслужба СБУ, вартість одного місця сягала від 3 до 6 тисяч доларів.

  “За попередніми даними слідства, декілька посадовців комунального підприємства налагодили незаконний механізм одержання грошей з громадян за надання ритуальних послуг. За різні суми хабарів учасники схеми “гарантували” людям сприяння у виділенні місць для поховання”, – йдеться у повідомленні.

  Правоохоронці з’ясували, що організатори схеми залучили до роботи двох посередників, які представлялися працівниками столичних кладовищ, і вимагали гроші за свої послуги. Службі безпеки вдалося зафіксувати отримання зловмисниками 3 і 5 тисяч доларів за виділення двох місць на Лісовому кладовищі Києва.

  Відповідно до даних Офісу генпрокурора, до організації схеми були причетні керівники КП.

  “За даними слідства, низка осіб з-поміж керівництва комунального підприємства, за попередньою змовою з фізичними особами-підприємцями та іншими особами, організували злочинну схему із систематичного вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за виділення місць для поховання тіл померлих на закритих та напівзакритих кладовищах міста Києва, які перебувають на балансі СКП “Спецкомбінат ПКПО”, – повідомили в ОГПУ.

  Правоохоронці затримали одного з посередників під час одержання 6 тисяч доларів США за виділення ще одного місця для поховання. Йому повідомили про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Суд призначив фігуранту справи домашній арешт.

  Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного слідчого управління Національної поліції України за оперативного супроводу Служби безпеки.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150