На Коломийщині працівник військомату, який вимагав хабар, відбувся штрафом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  24.03.2021 року призовник дізнався про те, що він розшукується Коломийським ОМТЦК та СП за ухилення від призову на строкову військову службу, шляхом отримання поштовим зв`язком на свою адресу місця проживання відповідного листа із Коломийського ОМТЦК та СП.

  На Коломийщині працівник військомату, який вимагав хабар, відбувся штрафом

  Про це пише СТИК з посиланням на Галичину.

  На подвір`ї даного центру зустрів свого знайомого, який проходить військову службу у Коломийському ОМТЦК та СП. Розмову продовжили у кафе, де отримав від працівника військомату більш детальну інформацію щодо обставин його ухилення від призову на строкову військову службу, зокрема про майбутнє досягнення 19.11.2021 року ним 27-річного віку, зазначив останньому про можливість забезпечення нездійснення призову на строкову військову службу, за умови надання йому неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США, шляхом впливу на начальника відділення призову Коломийського ОМТЦК та СП щодо приховання останнім особової справи на час весняного призову.

  На вказану пропозицію призовник погодився, однак, у зв`язку з тим, що у нього при собі не було грошових коштів, останні домовились про додаткову зустріч, час і місце якої повинні були узгодити за допомогою телефонного зв`язку.

  Кошти передав через працівника кафе, який був знайомим з працівником військомату.

  28.05.2021 року між прокурором Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості. Відповідно до цієї угоди обвинувачений повністю і беззастережно визнав свою винуватість у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2ст. 369-2 КК України. Сторони також узгодили, що заскоєння даного кримінального правопорушення підозрюваному призначається покарання увиді штрафу у розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000 грн.

  Суд затвердив угоду про визнання винуватості. Визнав працівника військомату винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.369-2 КК України, і призначив йому узгоджене сторонами покарання у виді штрафу у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34 000 (тридцять чотири тисячі) гривень.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150