Славські підприємці, які розіграли 1,6 млн грн, уникнули штрафу від АМКУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення АМКУ довела змову приватних підприємців Петра Греба та Любові Денечко на тендері із закупівлі спортивного інвентарю. У листопаді 2020 року ФОПи «розпиляли» тендер від Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту.

  Перезавантаження АМКУ, або Чому потрібні зміни до Закону «Про Антимонопольний комітет України»? | LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі

  Петро Греб та Любов Денечко уникнуть покарання, оскільки до оголошення рішення АМКУ припинили діяльність як приватні підприємці, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Нагадаємо, що про махлювання на торгах вперше написали «Наші гроші. Львів» 6 листопада 2020 року. Після чого експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» направили скаргу до АМКУ.

  У публікації зазначали, що спортивна школа уклала договір на 1,6 млн грн з Петром Гребом (пізніше обсяг закупівлі зменшили до 419 тис. грн).

  Серед доказів пов’язаності у публікації зокрема зазначались однакові контактні данні підприємців. Ці факти Антимонопольний комітет підтвердив у своєму рішенні, а також встановив, що у обох ФОПів були документи з однаковим оформленням та змістом. Денечко та Греб використовували спільну IP-адресу та поштову скриньку. Підприємці прописані у Славському, але відкрили рахунок у банку в один день у Києві.

  Любов Денечко припинила підприємницьку діяльність 16 лютого 2021 року, а Петро Греб – 12 лютого 2021 року. За інвентар спортивна школа сплатила підприємцеві 419 тисяч одним платежем у грудні 2020 року.

  Розгляд справи колегією тривав вісім місяців. А тому, попри рішення АМКУ, підприємці не сплатять штраф, якщо не поновлять свою діяльність впродовж трьох років. Але їм заборонено брати участь у конкурентних публічних закупівлях до липня 2024 року.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150