Львівський лісотехнічний університет закупить для свого табору підозріло дешеве масло

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національний лісотехнічний університет України підписав договір із ТОВ «Промагротрейд» на закупівлю масла. Товар придбали значно дешевше, ніж на ринку, і планують постачати його до оздоровчо-спортивного табору «Лісотехнік», що в селі Рибаківка Миколаївської області.

  Експорт вершкового масла впав на 40%, але Україна тримається у ТОП-5 | AgroPortal.ua

  Замовили вершкове масло жирністю 73% по 125 грн/кг. На оптовому ринку «Шувар» середня ціна такого товару на 32% вища ‒ 165 грн/кг. У публічних закупівлях такого товару у Львівській області впродовж останнього тижня усі ціни були значно вищими.

  Наприклад, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності купував такий товар по 146 грн/кг, але більшість замовників ще дорожче. Зокрема, Львівський центр легеневого здоров’я придбав масло по 170 грн/кг, відділ освіти Красненської селищної ради та відділ освіти Турківської міськради ‒ по 198 грн/кг та 199 грн/кг, що на 60% дорожче.

  Згідно з даними моніторингу середніх споживчих цін, у січні-травні ціна на масло у Львівській області коливалась від 226 до 236 грн/кг.

  Підрядник протягом червня-вересня постачатиме університету масло торгової марки «Слобожанка», виробником якого є харківська ТОВ «Фірма Апрель». Компанія-виробник через публічні закупівлі масло продавала лише один раз, в лютому, для харківського коледжу за 126 грн/кг.

  Варто зазначити, що ціна на це масло впродовж останнього року майже не змінюється. Наприклад, у 2020 році Южноукраїнська багатопрофільна лікарня підписала контракт на «Слобожанку» по 128 грн/кг.

  А у 2019 році Національний лісотехнічний університет також проводив аналогічну закупівлю для оздоровчого табору. Два роки тому масло іншого виробника для табору замовляли по 119 грн/кг.

  Про постачальника

  ТОВ «Промагротрейд» зареєстроване у Миколаєві, а його власницями є Любов Гайченко та Олена Савченко. З початку 2021 року фірма одержала 400 контрактів на 18,7 млн грн на державних тендерах. Серед них лише 3 закупівлі на 814 тис. грн за відкритими торгами.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150