Привласнила кошти фірми: івано-франківський суд призначив жінці штраф

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженці Чернівців, яка привласнила кошти фірми.

  Кіровський районний суд м. Кіровограда

  Зокрема, у 2016 році обвинувачену прийняли на роботу у фірму, яка займається дистрибуцією тютюнових виробів, пише СТИК з посиланням на Галичину.

  Для успішного виконання покладених обов`язків працівниці надали доступ до грошових коштів на корпоративному рахунку фірми та видали електронні платіжні засоби емітовані на її ім’я. Вона привласнювала кошти фірми й відповідно авансові звіти про їх використання не подавала.

  За період з 19.10.2016 до 20.11.2017 обвинувачена привласнила та розтратила кошти Товариства на загальну суму більше 293 тис. гривень.

  У судовому засіданні обвинувачена свою вину у скоєному визнала повністю та підтвердила обставини вчинених злочинів. Так, обвинувачена зазначила в суді, що здійснювала операції по зняттю грошових коштів в банкоматі та безготівковому розрахунку, на особисті цілі. У вчиненому щиро покаялася, просила суд суворо її не карати.

  Суд визнав жінку винною та призначив їй остаточне покарання у виді штрафу в розмірі 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51000 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов`язані із повною матеріальною відповідальністю терміном на 1 рік.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150