Надвірнянські підприємці вчергове «розпиляли» мільйон гривень від поліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пов’язані приватні підприємці Тетяна Федорак і Василь Турів взяли участь у двох закупівлях на ремонти поліцейських відділків в Івано-Франківській області у Калуші та Коломиї.

  Надвірнянські підприємці вчергове «розпиляли» мільйон гривень від поліції | Курс

  Попри фіктивну конкуренцію керівник обласного управління Національної поліції підписав угоди із Тетяною Федорак на загальну суму 930 тис. грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів..

  За договорами, до жовтня 2021 року підрядник проведе реконструкцію калуського відділку нацполіції за 482 тис. грн, а ремонт у Коломиї коштуватиме 449 тис. грн і скінчиться до вересня того ж року.

  Технічні завдання у обох закупівлях однакові. Приватна підприємиця Тетяна Федорак замінить в держустановах вікна та двері, проведе електромонтажні роботи та встановить нову сантехніку. При цьому прибутку підприємиця отримає близько 25 тис. грн, що становить 2,7% від суми закупівлі.

  Ознаки пов’язаності учасників

  Тетяна Федорак і Василь Турів як приватні підприємці зареєстровані у Надвірній (Івано-Франківської область). Вони вже вчетверте зустрічаються на торгах від ГУНП в Івано-Франківській області. Перемагає завжди Тетяна Федорак.

  У двох останніх закупівлях Василь Турів навіть не завантажив усіх необхідних документів, а тому не міг перемогти в тендері. У довідках обох учасників, які мають схожу стилістику оформлення є однакові дефекти друку чи сканування. Це означає, що документи готували на одній техніці. Свої документи учасники завантажили із різницею у 40 хвилин.

  Також у інформації про працівників зустрічаємо декілька спільних працівників. Це Василь Лесюк, Василь Грицак і Михайло Турів, які працевлаштовані у обох підприємців одночасно.

  На останніх закупівлях Тетяна Федорак використовує номер телефону, який також вказаний на сайті цегельного заводу «Барвибуд», що належить Василеві Туріву.

  Про постачальника

  З початку 2020 року приватна підприємиця Тетяна Федорак за даними Youcontrol, отримала держзамовлень на 9,8 млн грн. Серед них 2,3 млн грн ‒ від різних підрозділів поліції.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150