Батько з сином поділили 800 тисяч за пісок від сільради на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Отинійська селищна рада підписала договір із ТОВ «Кондор гравел» на закупівлю піщано-гравійної суміші за 733 тис. грн. На тендері компанія змагалась лише з пов’язаною фірмою «Тарновицький кар’єр – Карпати».

  Купити пісок 0501094084 Доставка піску. Пісок Луцьк. | Луцький ринок, фото - Продам дрова Луцьк, Луцьк id 7422

  За договором компанія-підрядник до кінця 2021 року постачатиме піщано-гравійну суміш у кількості 2,6 тисяч тонн, де вартість за тонну становитиме 241 грн, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  «Кондор гравел» і «Тарновицький кар’єр – Карпати» завантажили документи з різницею в одну годину. Під час аукціону жоден з учасників не знижував вартість своїх послуг. А у тендерній прозиції учасники завантажили довідки з однаковим текстом та оформленням, хоча замовник вимагав їх у довільній формі.

  Окрім цього, ТОВ «Кондор гравел» під час подачі пропозиції використовувало електронну адресу tarnov_kar@i.ua, а «Тарновицький кар’єр – Карпати» ‒ імейл конкурента ‒ kondorgravel@ukr.net. Взагалі, кожна з компаній у публічних закупівлях використовувала обидві електронні адреси.

  Також між компаніями наявні господарські відносини: «Тарновицький кар’єр – Карпати» надає в оренду компанії-переможцю техніку, а «Кондор гравел» в якості аналогічного договору надає угоду з «Тарновицьким кар’єром».

  Родинні звязки

  «Кондор гравел» зареєстровано у Львові, а його власником є Назарій Янцюк із Надвірної (Івано-Франківська область).

  А засновниками «Тарновицький кар’єр – Карпати», в рівних долях по 43,6 % є  Христина Кондур та знову ж таки Назарій Янцюк. Ще 12,6% підприємства записано на ТОВ «Струмок», яке в свою чергу співналежить Василеві Янцюку, батькові підприємця Назарія Янцюка та колишнього депутата Надвірнянської міськради від «Партії регіонів», у 2010 році він був першим заступником голови ради.

  ТОВ «Тарновицький кар’єр – Карпати» має спецдозвіл на розробку кар’єру на річці Бистриця Надвірнянська. Як писало видання «Курс», новий кар’єр організували на місці старого, вже не діючого, який носить назву «Родовище-Тарновицьке». Фірма  отримала ділянку в оренду біля с. Фитьків, Надвірнянського району. Але обидві компанії під час закупівлі вказують цю адресу як джерело походження товару.

  Про постачальника

  ТОВ «Тарновицький кар’єр-Карпати» жодного разу не перемогло у публічних закупівлях. Натомість, з початку 2020 року «Кондор гравел» отримало 38 держзамовлень на 2 млн грн.

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150