В Умані в паломника-хасида, який скористався секс-послугою, вимагали $5000 за нерозповсюдження відео

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уманський міськрайонний суд Черкаської області виніс вирок чоловіку та жінці, які вимагали гроші в паломника-хасида.

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на «Судовий репортер».

  У листопаді 2020 року раніше судимий чоловік запропонував своїй співмешканці, яка веде аморальний спосіб життя, зловживає наркотичними і надає інтимні послуги за гроші, зняти на камеру мобільного телефону статевий акт із паломником-хасидом. Під приводом не розповсюдження такого відеозапису в інтернеті планувалося вимагати від паломника-хасида гроші і розподілити їх повністю між собою.

  Обвинувачений заховав на підлозі мобільний телефон для відеозйомки. Після звершення статевого акту жінка мала подати мала подати умовний знак, а саме вимовити слово «лизать», після чого спільник мав увійти до квартири.

  Чоловік зайшов і накинувся на паломника, вдарив долонею в в обличчя, вхопив за шию та вивів у ванну кімнату, де паломник став одягатися, а обвинувачений завдав йому кілька ударів по спині і плечах. Потім, погрожуючи палицею, зловмисник заволодів особистими документами паломника. Далі продемонстрував паломнику відеозапис статевого акту і сказав, що треба передати 5000 доларів. Пригрозив, що у випадку не надання грошей протягом одної години відео з’явиться в інтернеті. Пояснивши ситуацію, чоловік вигнав хасида із квартири.

  Пізніше того ж вечора була призначена зустріч, на якій обвинувачений очікував отримати гроші, але натомість зустрів працівників поліції, які запросили його у відділок для дачі пояснень.

  У суді чоловік та його співмешканка повністю підтвердили цю версію подій і визнали вину.

  Суд призначив їм однакове покарання – по 3 роки позбавлення волі, звільнивши з іспитовим строком 1 рік.

  Хасиди здійснюють паломництво на могилу їхнього духовного лідера, що розташована в Умані. Паломництво припадає на юдейський новий рік – кінець вересня і жовтень.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150