Адміністратора хмельницького ринку затримали на спробі підкупити поліцейського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Хмельниччині правоохоронці затримали «на гарячому» адміністратора одного з місцевих ринків. Він пропонував поліцейському тисячу доларів хабаря. За це йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

  Адміністратора ринку затримали під час передачі ним частини обіцяних коштів

  Про це розповіли представники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, передає СТИК.

  Правоохоронці не уточнюють, про який саме ринок йдеться. Проте зазначають, що затриманим є 52-річний хмельничанин. Він вже фігурує у кримінальному провадженні, пов’язаному з вимаганням і отриманням 30 тисяч гривень. Ці кошти він начебто готував для передачі третім особам, які можуть забезпечити безперешкодну діяльність підприємцям ринку.

  Власне, щоб уникнути кримінальної відповідальності, він вирішив запропонувати хабаря заступнику начальника слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності Хмельницького районного управління поліції.

  Підозрюваний пропонував поліцейському тисячу доларів хабаря. Фото: Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України

  Підозрюваний пропонував поліцейському тисячу доларів хабаря. Фото: Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України

  «Адміністратор ринку запропонував правоохоронцю тисячу доларів. Той повідомити про це Департамент внутрішньої безпеки. Як наслідок, підозрюваного затримали під час передачі ним першої частини від обіцяної суми», — розповіли у пресслужбі Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

  Наразі слідчі готують затриманому оголошення про підозру за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Якщо його вину доведуть у суді, адміністратору ринку може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150