Керівника відділу «Львівської залізниці» викрили на хабарі під час тендеру на 1 мільйон гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Начальника відділу проведення закупівель «Львівської залізниці» викрили на отриманні відкатів від закупівель. Службовець за хабарі сприяв перемозі на тендерах конкретних компаній.

  Керівника відділу «Львівської залізниці» викрили на хабарі під час тендеру на 1 млн грн - TOP-News УКРАЇНА

  Про викриття посадовця залізниці повідомили у четвер, 5 серпня, одразу у Львівській обласній прокуратурі та СБУ.

  За версією слідства, керівник підрозділу регіональної філії «Львівська залізниця» налагодив систему відкатів за перемогу у тендерах на постачання запчастин до потягів. Для реалізації оборудки її учасники штучно завищували вартість продукції. За цією схемою посадовець залізниці отримував 5-10 % відкату від загальної суми укладеного договору.

  «Встановлено, що керівник служби закупівель і постачання однієї з регіональних філій Укрзалізниці організував корупційний механізм одержання грошей від представників комерційних структур. За неправомірну вигоду він «гарантував» сприяння у перемозі в тендерах на придбання запчастин до локомотивів. Гроші підприємці мали передавати через посередника на банківську картку близького родича посадовця», – йдеться в повідомленні СБУ.

  Правоохоронці не повідомляють посаду службовця, однак за інформацією ZAXID.NET, йдеться про начальника службі реалізації і проведення закупівель «Львівської залізниці», передає СТИК.

  Співробітники СБУ задокументували факт передачі хабара після проведення розрахунків за договором на постачання комплектуючих на загальну суму понад 1 млн грн. Правоохоронці уже провели обшуки у робочих кабінетах та вдома у трьох фігурантів кримінального провадження: службовця залізниці, посередника та керівника компанії, яка вигравала у тендерах за відкати.

  Наразі працівнику залізниці і посереднику повідомлено про підозру. Незабаром їм оберуть міру запобіжного заходу.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150