СБУ заблокувала розкрадання коштів з будівництва школи на Верховинщині (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Служба безпеки України заблокувала неефективне освоєння та привласнення бюджетних коштів приватною будівельною компанією.

  Будівельники, перемігши у тендері, зобов’язувалися виконати реконструкцію будівлі школи в одному з гірських районів області. Угода передбачала добудову навчального корпусу та спортивного залу, інформують Галицькі Гроші з посиланням на СБУ. 

  Загальна сума тендеру становила 24 млн. грн. Наразі з бюджету профінансовано роботу на 7,3 млн грн. Після того, як СБУ виявила зловживання під час освоєння коштів, замовник розірвав договір.

  За даними слідства, керівник будівельної компанії вносив неправдиві відомості в акти виконаних робіт, зазначаючи у них роботи, які не були виконані фактично. До того ж будівельники використали низькоякісну перепалену та крихку цеглу. Стіни новобудови почали руйнуватися вже на етапі спорудження.

  Експертиза показала, що збитки бюджету лише за невиконання частини з уже оплачених робіт перевищують пів мільйона гривень. Загальна сума фінансових збитків буде встановлена після завершення всіх експертиз.

  Директору будівельної компанії та відповідальному за технічний нагляд працівнику Управління капітального будівництва повідомлено про підозру.

  Наразі триває будівельно-технічна експертиза щодо невідповідності якості цегли ДСТУ. Планується призначення судово-економічної експертизи для встановлення загальної суми збитків. Розпорядник коштів для якісного виконання робіт оголосив новий тендер.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150